uzun mesai saatlerinde

temizlik makineleri için...

uzun mesai saatlerinde

temizlik makineleri için...

sürekli şarj gerektiren

AGV araçlar için...

ağır iş şartlarında,

makaslı platformlarda.

ağır iş şartlarında,

gemilerde..

güvenililir enerji gerektiren,

yatlarda..

sürekli şarj gerektiren

termik santraller için...

Türkiye'nin "1" numaralı

akü tedarikçisi BAS AKÜ.

2100 EasyPick
Akıllı akü önceliklendirme sistemi

  • Bir kombine sisteme 30’a kadar şarj cihazı bağlanabilir
  • Entegre edilmiş alarm – yanlış bir akü alındığında sinyal verir

Endüstriyel Aküler / Traksiyoner

2100 Şarj Cihazları & Filo Yönetimi

Enerji Verimliliği ve Ekonomi – GNB® şarj cihazlarıyla toplam işletme maliyetlerini düşürün

Akü ve şarj cihazını eşleştirmenin önemi göz ardı edilemez – bu nedenle dünyanın önde gelen Motive Power akü üreticisi yıllarca süren araştırma ve geliştirme çalışmaları gerçekleştirmiştir. En son konseptleri içeren bu yüksek frekanslı şarj cihazları, lityum, Jel veya AGM kurşun-asit aküler için güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve optimum şarj
sağlar.

GNB’nin benzersiz şarj profili ve dv/dt’nin gelişmiş sonlandırma algoritması, akünün tam olarak şarj edildiğinin ikazını verir ve operatörleri uyarır. GNB® şarj ihtiyaçlarınız için eksiksiz çözümler sunmak üzere tasarlanmıştır.

2100.NET filo yönetimi ve 2100 BattID (Akü tanıma), tam şarj ve çalışma analizleri ile kapsamlı bir yönetim/teşhis hizmeti sunar.

Verimliliği ve Ekonomi :
Modern Motive Power akülerinin artan gereksinimlerini karşılamak için, GNB® Industrial Power, entegre GNB® proje planlama bilgisi temelinde, enerji sisteminize uygun
şarj teknolojisini sunar. Avantajlarınız: Daha iyi çözümler ve daha yüksek ekonomik verimlilik! Enerji çözümleri sistem sağlayıcısı olarak GNB®, bu alandaki tüm şirketlerden daha
fazla deneyime sahiptir. Verimli GNB® şarj teknolojisi ve aküyü koruyacak ve bakımını sağlayacak iyi adapte edilmiş bileşenlerin etkileşimi, uzun süre boyunca kullanım ömrü ve
yüksek performansı garanti eder. Her türlü kurşun asitli Motive Power akü için geniş bir şarj cihazı portföyü, güçlü 2100 ürün yelpazesinden edinilebilir.

» KULLANIM ALANLARI «

                 

Yenilikçi ve yüksek verimli akü devir sistemi 2100 EasyPick, aküyü korur ve akü ömrünü ve kullanılabilirliğini
sürdürülebilir bir şekilde arttırır.

2100 EasyPick sistemi üzerinden basit bir “Tak ve Çalıştır” konsepti ile 30 adede kadar şarj cihazı bağlanabilir. Şarj cihazları kendilerini yapılandırır ve şarj verilerini değiştirmeye otomatik olarak başlar.
Buna göre, görsel bir sinyal, operatöre hangi akünün alınması gerektiğini açıkça gösterir.
Bunu belirtmek için, şarj durum LED’leri gözle görünür bir YEŞİL renk gösterir ve buna ek olarak, ekran aydınlatması, aküyü almak üzere yanıp söner.

YEŞİL OLANI ALIN

Doğru akü alındıktan sonra, bir sonraki şarj cihazı hangi akünün alınacağını gösterir. Yanlış akünün bağlantısı kesilirse, 2100 EasyPick sisteminin entegre edilmiş alarmı hemen çalacaktır. 2100 EasyPick sistemi, akünün filo boyutuna göre herhangi bir zamanda kolayca genişletilebilir veya küçültülebilir.