CFPV & LFPV (OPzV) Akü Serisi

  • GENEL ÖZELLİKLERİ

    Gerilim: 2V, 6V, 12V     Kapasitesi: 60AH ~ 3000AH
    Ömrü:   dizayn yüzer ömrü 20 yıldır 20 o C / 68 O F

    20% 80 DOD’da dizayn çevrim ömrü fazla 1200 döngü O C / 68 o F

    GENEL ÖZELLİKLERİ

    • FirstPower CFPV (OPzV) serisi sabit aküler, 2005 sonunda geliştirilen yeni ürünlerdir.
    • Performanslar DIN40742 standardına uygun

    KULLANIM ALANLARI

    • Telekomünikasyon ekipmanı
    • Elektronik aletler
    • Yangın alarmı ve güvenlik cihazları
    • UPS güç kaynağı
    • Güneş enerjisi sistemi
    • Rüzgar enerjisi sistemi
MODELANMA GERİLİMİ (V)ANMA KAPASİTESİ (Ah)UZUNLUK (mm)GENİŞLİK (mm)YÜKSEKLİK (mm)TOPLAM YÜKSEKLİK (mm)A¦IRLIK (KG)
CFPV2200220010320635439016.5
CFPV2250225012420635439021.5
CFPV2300230014520635439023.5
CFPV2300230014520635439023.5
CFPV2350235012420647050626.5
CFPV2420242014520647050630.8
CFPV2500250016620647050635
CFPV2600260014520664568144.5
CFPV2600277025321047050656.5
CFPV2800280019121064568159.5
CFPV210002100023321064568169.5
CFPV212002120027521064568182
CFPV215002150027521079583198.5
CFPV2200022000399210772807149.5
CFPV2250022500487212772807174
CFPV2300023000576212772807209.5
LFPV68068019417020521014.5
LFPV6100610026018024525024.5
LFPV6120612026018024525026.5
LFPV6140614030716922022527
LFPV6160E616030716922022528
LFPV6160616032117622624629.5
LFPV1260126026016821123322
LFPV1280128033017121422030.5
LFPV121001210040917622522534.5
LFPV121201212048517224024043.5
LFPV121401214049420620923551.5
LFPV12140E1214053220721524052.5
LFPV121601216052223821822161.5
LFPV121801218052223821822165.5
LFPV122001220052126920322373.5
CFPV & LFPV(OPzV) Battery Series