DETA StrongPRO

DETA EndurancePRO

DETA PowerPRO

DETA PowerPRO & Agri Construction

DETA StartPRO

DETA StrongPRO

DETA EndurancePRO

DETA PowerPRO

DETA PowerPRO & Agri Construction

DETA StartPRO

DETA – Endurance+PRO GEL Akü Serisi

Faydaları

  • Akü ömrü boyunca etkileyici enerji çıkışı
  • “Gemideki hayatı” desteklemek için ve konforlu ekipmanlara sahip uzun mesafeli kamyonlar için ideal
  • Derin deşarja dayanıklı, maksimum güvenilirlik
  • Hidrolik / elektrikli asansörler ve / veya elektrikli vinçler, erişim araçları için idealdir.
  • Maksimum güvenlikli ve yüksek titreşime dayanıklı
  • Çok düşük dahili deşarj

orjinal jel     üstün döngü     güvenli başlangıç     kentsel teslimat     bakım gerektirmez     yüksek enerji yoğunluğu

Exide EndurancePRO + GEL
PDF KOD KAPASİTE CCA A(EN) KUTUP
BAŞI YÖNÜ
UZUNLUK

U (mm)

GENİŞLİK

G (mm)

YÜKSEKLİK

Y (mm)

KUTU
TİPİ
AĞIRLIK
(KG)
ED2103 210 Ah / 1050 A (EN) 1050 Düz 518 279 240 D06 63,50

Lider Ticari Araç Üreticilerinin Güvendiği

Exide 120 yılı aşkın süredir araba ve kamyon üreticileri için kurşun asit akü tedarik ediyor. Endüstride en son gelişmiş teknolojik ürünleri dizayn ediyoruz ve ilk olarak 2008’de kamyonlar için yüksek titreşim dayanıklı akülere giriş yaptık (HVR ®). Araç üreticileri ürünlerimizin kalitesine ve üretimindeki muhteşem taahhüdümüze güveniyorlar.

Exide aşağıdaki lider araç üreticileri ile çalışıyor:

ve çok daha fazlası….

DETA TİCARI ARAÇLAR İÇİN YENİLİKÇİ VRLA JEL AKÜ TANITIMI

 

DETA ED2103 Jel Akü (12V 210 Ah)

Gennevilliers, Fransa – (11 Eylül 2018) – Global depolanmış enerji lideri Exide Technologies, filo operatörlerinin kamyon yelpazesine yüksek performanslı VRLA (Valf Ayarlı Kurşun Asit) JEL akü teknolojisini ekleyerek işlerini sürdürmelerine yardımcı oluyor ve döngü dayanıklılığını yeni seviyelere çıkarıyor.

Son kullanıcılar daha hızlı, daha güvenilir teslimatlar beklerken, varlıklarının Toplam Sahip Olma Maliyetini (TCO) yönetmek ve arıza riskini en aza indirmek, Commercial Vehicle (Ticari Araç) operatörleri için hiç bu kadar önemli olmamıştı. Satış sonrası distribütörler ve atölyeler, önemli dayanıklılık, marş ve titreşim direnci talepleriyle başa çıkacak yüksek kaliteli ticari araç aküleri seçmek için de çağrılıyor.

Yeni, bakımsız akü, SHD (süper ağır hizmet tipi) sulu akü ve AGM (Emici Cam Elyaf) alternatiflerinden çok daha fazla döngü dayanıklılığı sunar. Bu, “gemide yaşam” ekipmanına sahip, uzun mesafeli kamyonlar ve kapsamlı şehir içi teslimatlar yapan ticari araçlar gibi yüksek enerjili kullanımlar için idealdir. Akü, daha iyi enerji kullanılabilirliği için mümkün olan en derin deşarjı sağlayarak uzun ömürlüdür.

Exide – otomotiv ve endüstriyel pazarlar için önde gelen küresel orijinal ekipman ve satış sonrası akü sağlayıcısı – ticari araçlar için geniş bir yedek akü yelpazesi sunmaktadır. EndurancePRO serilerinin yanı sıra şirketin farklı güç tüketimi taleplerine göre düzenlenmiş dört ticari araç akü aralığı daha bulunmaktadır: Yeni nesil yüksek titreşim direnci tasarımına sahip olan ve Exide’ın dayanıklılık ve daha hızlı şarj için akıllı elektrokimyasal çözümü olan Carbon Boost™ ile birlikte gelen StrongPRO; PowerPro; PowerPRO Agri & Construction; ve StartPRO. Her akü, titreşim direnci, döngü dayanıklılığı ve marş gücü açısından belirli ticari araç enerji ihtiyaçlarını karşılamak için optimum fayda kombinasyonunu sunar.

Exide Technologies EMEA’dan Michael Geiger (VP Sales & Marketing) şunları söyledi: “Ticari araç operatörleri ve sürücüleri, akülerini her gün ve her gece, hatasız olarak işlerini yaparken kullanıyorlar. Birçok uzun mesafeli ve dağıtım kamyonunun, döngü dayanıklılığı talepleri muazzam bir şekilde arttı. Marş odaklı aküler artık cevap değil. Bu nedenle, operatörün gönül rahatlığına katkıda bulunan yüksek tüketimli araçlar için yeni VRLA JEL akülerimizi sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

Tanıtım, Exide’ın artık filo operatörlerine, parça distribütörlerine ve servis atölyelerine her ihtiyaç için eksiksiz bir ticari araç akü seçeneği sunduğu anlamına geliyor. Geiger, “Endurance + PRO GEL ilavesi ile ticari araç yelpazemiz her zamankinden daha güçlü” diye onayladı. “Endüstriyel, marin ve güç sporları gibi diğer zorlu sektörlerdeki deneyimlerimizden yararlanma becerimiz sayesinde, ticari araç aküsü teknolojilerimizi geleceğe doğru sürekli olarak geliştirmeye de hazırız.”

11-15 Eylül tarihlerinde Automechanika Frankfurt’u ziyaret eden filo sahipleri ve atölye ekipleri, Salon 4.1, Stand D47’de Exide’ın Endurance + PRO GEL, StrongPRO ve PowerPRO Agri & Construction akü modellerini görebilir.

Ticari marka bildirimi:

Exide, HVR ve Carbon Boost™, Exide Technologies’in tescilli ticari markalarıdır.