DETA StrongPRO

DETA EndurancePRO

DETA PowerPRO

DETA PowerPRO & Agri Construction

DETA StartPRO

DETA StrongPRO

DETA EndurancePRO

DETA PowerPRO

DETA PowerPRO & Agri Construction

DETA StartPRO

DETA StrongPRO EFB Akü Serisi

Deta’ın güçlü aküsü artık “EFB+”.

Deta’ın StrongPRO akü serisi artık her zamankinden daha güçlü. Karbon bazlı negatif aktif kütlenin yeni formülü, Deta’nın HVR -yüksek titreşime dayanıklı- teknolojisinin performansını arttırır. Daha sağlam ve daha uzun ömürlü bir akü, filo sahipleri ve kamyon şoförleri için toplam servis maliyetinin azalması anlamına gelir ve aracın servis ömrü boyunca daha az değişiklik yapılmasını ve beklenmedik ve erken akü arızası riskini en aza indirir.

Ocak 2020’den itibaren yeni Deta StrongPRO EFB+ şunları sunacak:

  • Önceki nesil StrongPRO’dan daha fazla şarj edilebilirlik ve şarj kabulü
  • Daha etkili tabakalaşma önleme yeteneği

Yeni StrongPRO EFB+ etiketleri artık EN50342-1 titreşim testinde tüm modellerin V4 seviyesini aştığını açıkca gösteriyor. Bu, daha az mekanik fren riski, daha fazla çalıştırma güvenilirliği ve daha uzun kullanım ömrü anlamına gelir.

   

arka şasi kurulum     en uygun     engebeli arazi     çok hızlı şarj     üstün ekipman     güvenli başlangıç     bakım gerektirmez

DETA STRONG PRO EFB
  Performans Boyutlar Teknik Özellikler
PDF Exide

KOD

KAPASİTE CCA A(EN) KUTU TİPİ UZUNLUK

U (mm)

GENİŞLİK

G (mm)

YÜKSEKLİK

Y (mm)

KUTUP KUTU TIRNAK TİPİ
DE1403 140 800 D04 513 189 223 ETN3 B0
DE1853 185 1110 D05 513 223 223 ETN3 B0
DE2353 235 1200 D06 518 279 240 ETN3 B0

Dizel egzoz gazı arıtma sistemine uyum sağlamak için yeni akü konumu

Ar-Ge’ye büyük yatırım yaparak Exide, ticari araç tekliflerine yeni teknolojiler sunmaya, performansı arttırmaya ve toplam sahip olma maliyetini azaltmaya devam ediyor. Önde gelen bir orijinal ekipman üreticisi-tedarikçisi olarak Exide, en son teknolojiyi doğrudan satış sonrası pazarına getirmeye devam ediyor.
Herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen yerel satış temsilciniz ile temasa geçin. Desteğiniz için teşekkürler, Exide Technologies ekibiniz

Lider Ticari Araç Üreticilerinin Güvendiği

Exide 120 yılı aşkın süredir araba ve kamyon üreticileri için kurşun asit akü tedarik ediyor. Endüstride en son gelişmiş teknolojik ürünleri dizayn ediyoruz ve ilk olarak 2008’de kamyonlar için yüksek titreşim dayanıklı akülere giriş yaptık (HVR ®). Araç üreticileri ürünlerimizin kalitesine ve üretimindeki muhteşem taahhüdümüze güveniyorlar.

Lider Ticari Araç Üreticilerinin Güvendiği

Exide 120 yılı aşkın süredir araba ve kamyon üreticileri için kurşun-asit tedarik ediyor. Endüstride en son gelişmiş teknoloji ürünleri dizayn ediyoruz ve ilk olarak 2008 de kamyonlar için yüksek titreşim dayanıklı akülere giriş yaptık (HVR ®) Araç üreticileri ürünlerimizin kalitesine ve üretimindeki muhteşem taahhüdümüze güveniyorlar.

Exide aşağıdaki lider araç üreticileri ile çalışıyor:

ve çok daha fazlası….