EXIDE – Marin Dual AGM Akü Serisi

Exide Dual AGM EP1500 / 12 Volt 180 Amper AGM Akü – 12V 180 Ah AGM Akü

Exide DUAL AGM akü serisi, tüm tüketiciler için tek akü grubu olan tekneler ve karavanlar için tasarlanmıştır. Doğrudan elektrik vinçlere, iticilere ve sanal çapalara uygulanan ek aküler için de uygundur. Aküler kullanım sırasında kısmen deşarj olmuştur. EXIDE DUAL AGM’ nin güçlendirilmiş tasarımı, iyi bir şarj prosedürüyle birleştiğinde, en iyi sonucu ve hizmet ömrünü sağlamanın anahtarıdır.

450-2100 Wh arası, Wh(watt-saat) performansa sahip EXIDE DUAL AGM akü serisi, en popüler eğlence tekneleri için tüm çift besleme ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir seçimdir.

Kodu : Exide Dual AGM EP1500
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (20hr) : 12V 180 Ah AGM Akü
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (20hr) : 12 Volt 180 Amper Akü
CCA – 18° A (EN) : 900 A EN
Kullanım Yeri : Start & Servis
Boyutlar (Uzunluk*Genişlik*Yükseklik) mm : 513 * 223 * 223
Ağırlık (KG) : 55,0
Teknoloji : Marin Dual AGM
Menşei : İtalya
Fiyat : 820,00 € + KDV (Stok durumu ve indirim talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.)

DOĞRU AKÜYÜ SEÇEREK

DAHA GÜVENLİ VE UZUN YOLCULUKLAR SAĞLAYIN

Akü güvenlik ve konfor için çok önemlidir. Motor çalıştırma, radyo, GPS, aydınlatma, ısıtma ve soğutma gibi önemli işlemlere enerji vererek yolcuların kendilerini güvenli, konforlu ve dış dünyaya bağlı hissetmelerini sağlar. Exide’ın yeni marin ürün yelpazesi, hem profesyonel kurulum yapanların hem de özel kullanıcıların tüm enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ortalama yolculuk süresini uzatmanıza, gemide gelişmiş lüks ve konfor deneyimi yaşamanıza ve olağanüstü akü ömründen yararlanmanıza olanak tanıyan güvenilirlik ve elektrik performansında en iyisini sunar. Exide’ın birinci sınıf marin aküleri, tekne üreticileri için tercih edilen bir seçenektir. Aküler, marin pazarında DNV-GL onaylı olup, çok yüksek bir ciroya sahiptir ve yeni yapılan gemiler için Avrupa deniz düzenlemeleriyle uyumludur.

Çift Besleme İhtiyacı:

Motorun diğer elektrikli ekipmanların beslenmesiyle birlikte çalıştırılması, yüksek güç ve ayrıca değişken bir güç çıkışı gerektirir, bu da yolculuk sırasında akünün boşalmasına neden olur. Çift besleme ihtiyacını ölçmek için kullanılan elektrik birimi Wh* dir.

Exide DUAL akü serisi, tüm tüketiciler için bir akü bankına sahip tekneler için güç sağlamak üzere tasarlanmıştır (Örnek B). Elektrikli vinçlere, iticilere ve trol motorlarına doğrudan uygulanan ek aküler için de uygundur (Örnek D). Kullanım sırasında aküler kısmen deşarj edilmiştir. Bu, DUAL’in güçlendirilmiş tasarımının, iyi bir şarj prosedürüyle birlikte, en iyi sonucu ve servis ömrünü sağlamanın anahtarı olduğu anlamına gelir. 350Wh ile 2100Wh arasında Wh * performansıyla DUAL akü serisi, popüler ve hobi amaçlı tekneler için tüm çift besleme ihtiyaçlarını karşılar.