Exide Marathon – Front Terminal AGM Tip Akü Serisi

Marathon M12V125FT – 12 Volt 121 Amper Akü – 12V 121 Ah Akü

GNB Teknoloji

Exide Marathon M-FT AGM Akü Serisi ( Front Terminal )

»  Uzun tasarım ömrüne sahip güvenli depolama sistemi «

Telekomünikasyon ve enerji sistemleri uygulamalarında dayanıklılık için tasarlanmıştır. Marathon M-FT serisi orta ve uzun süreli deşarj uygulamalarında yüksek performans ve güvenilirlik sağlar. Akünün ön yüzündeki bağlantı terminalleri, kabin içine veya standart raf tasarımına yerleştirildiğinde ürünün kurulum ve bakımını büyük ölçüde kolaylaştırır

 • Tüm hizmet ömrü boyunca bakım gerektirmez
 • Yüksek yoğunluklu AGM teknolojisi
 • Nominal kapasite 35.0 – 200 Ah
 • EUROBAT 2015′ sınıflandırmasına göre: “12 yıl ömür beklentisi.”
 • Merkezi gaz çıkışı
 • Standart veya alev geciktirici versiyonu mevcuttur (UL 94-V0).
 • Gelişmiş korozyon direnci ve stabilitesi için yüksek kaliteli kurşun kalsiyum alaşımlı kalın çelik plaka levhaları
 • Elektroliz rekombinasyonu nedeniyle çok düşük gaz salınımı (%99 verim)
 • Uzun raf ömrü sağlayan düşük dahili deşarj oranı
 • IEC 60896-21/-22’ye uygun tasarlanmıştır.
 • Onay Sertifikası: (Underwriter Laboratuvarı tarafından onaylı.)
 • Demiryolu, kara, deniz ve hava taşımacılığı için herhangi bir kısıtlama yoktur. (IATA, DGR, madde A67)
 • Avrupa’da ISO 9001 sertifikalı üretim tesislerimizde üretilmiştir.
 • Ön terminal tasarımı – daha hızlı montaj ve bakım için kolay erişim
 • Dayanıklı polipropilen kaplama (alev geciktirici versiyonu mevcuttur) – yüksek çalışma sıcaklıklarında yapısal bütünlüğü korur
 • Kısa deşarj süresi – yüksek verim
 • En uygun enerji yoğunluğu – raf uygulaması ile taban alanından tasarruf sağlar
 • Tamamen geri dönüştürülebilir – düşük karbon dioksit
Kodu : Marathon M12V125FT
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (10hr) : 12V 121 Ah Akü
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (10hr) : 12 Volt 121 Amper Akü
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (24hr) : 134 Ah
Kısa Devre Akımı (A) : 2640
Boyutlar (Uzunluk*Genişlik*Yükseklik) mm : 559 * 124 * 283
Ağırlık (KG) : 47,60
Teknoloji : Network AGM Akü
Menşei : Portekiz
Fiyat : 560,00 € + KDV (Stok durumu ve indirim talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.)

SONNENSCHEIN:

VRLA akü tüketicileri arasında sağlam itibara ve teknik imaja sahip olan dünya çapında bilenen bir marka. İlk olarak, 1957 yılında geliştirilen marka uzun ömürlüğü bu ürün hattının temel özelliklerinden biridir. Çeşitli aralıklarla piyasaya sunulan 20 yıla aşkın tasarım ömrüne sahip Sonnenschein markası 40 milyondan fazla akü üretmektedir. Deneyim, sağlamlık ve güvenilirlik en büyük avantajlardan biridir. Almanya’da üretilen Sonnenschein, yenilikçi dryfit® teknolojisi ile Jel akünün mucidi olarak bilinmektedir.

EXIDE CLASSIC:

Classic markası sıvı elektrolit ile geleneksel havalandırmalı kurşun asit teknolojisini sunar. Planté (GroE) ürün serisi 100 yılı aşkın saha performansı geçmişine sahiptir. Düz plaka ve Tubular ürün serileri, 60 yılı aşan kanıtlanmış bir performansa sahiptir. Classic markası ise çok çeşitli uygulamalar için oldukça güvenilirdir. İyi bilinen bu marka piyasada saygın bir itibara ve uzun yıllara dayanan güvenirliğe sahiptir.

EXIDE MARATHON:

1996 yılında tanıtılan Marathon markası, performans ve kalite hususunda oldukça ün kazanmıştır. Uzun tasarım ömrüne sahip valf ayarlı AGM tipi akülerde kullanılır. Bu ürün serisi, tüm dünyada güçlü bir şekilde büyümeye devam eden bir pazar olan uzun süreli yedek güç ihtiyaçları için faaliyet göstermektedir.

EXIDE SPRINTER:

1996 yılında tanıtılan Sprinter markası, yüksek performans ve olağanüstü güç yoğunluğu sunar. UPS için, valf ayarlı AGM tek bloklar oldukça önemli bir kaynaktır. Sprinter serisi, kısa süreli yedekleme süreleri için üst düzey yüksek hız performansı sunar. Marka dünya çapında kabul görmüştür ve ürün hattı sürekli müşteri taleplerini karşılamak için giderek genişlemektedir.

EXIDE POWERFIT:

GNB’nin Powerfit S300 aküleri, performans ve güvenlik konusundaki en yüksek standartları karşılamak üzere tasarlanmış ve VdS sertifikası ile kanıtlanmış, genel amaçlara hizmet eden akülerdir. Güvenlik ve alarm sistemleri, acil aydınlatma, sinyalizasyon, kompakt ve güvenilir yedek gücün anahtar olduğu diğer UPS uygulamaları için bu aküler ideal çözümdür.

Exide Technologies, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük kurşun asit akü üreticilerinden biridir. Exide Technologies, depolanmış elektrik enerjisi çözümlerinin kapsamlı ve özelleştirilmiş bir serisini sunar. Yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesinde 120 yılı aşkın deneyimiyle Exide Technologies, OEM (Orijinal Malzeme Üreticisi)’lerin saygın bir ortağıdır ve endüstriyel veya otomotiv uygulamaları için yedek parça pazarına da hizmet vermektedir.

GNB Industrial Power Exide Technologies’in bir departmanı olan GNB Industrial Power, telekomünikasyon sistemleri, demiryolu uygulamaları, madencilik, fotovoltaik (güneş enerjisi), kesintisiz güç kaynağı (UPS), elektrik enerjisi üretimi ve dağıtımı, forklift çözümleri için geniş çaplı hizmet ve ürün depolama hizmeti sunar.

Exide Technologies daha iyi bir çevreye olan bağlılığından gurur duymaktadır. Kurşun asitli akülerin üretimi, dağıtımı ve geri dönüşümüne entegre bir yaklaşım, tüm ürünlerimiz için güvenli ve sorumlu bir yaşam döngüsü sağlamak için geliştirilmiştir.