Exide Powerfit – S300 AGM Tip Akü Serisi

Powerfit S312/3.2S – 12 Volt 3.2 Amper Akü – 12V 3.2 Ah Akü

GNB Teknoloji

Exide Powerfit S300 AGM Akü Serisi

” En yüksek güvenlik talepleri için kompakt enerji kaynağı ”

GNB Exide Powerfit S300 aküleri, performans ve güvenlik konusundaki en yüksek standartları karşılamak üzere tasarlanmış ve VdS sertifikası ile kanıtlanmış, genel amaçlara hizmet eden akülerdir. Güvenlik ve alarm sistemleri, acil aydınlatma, sinyalizasyon ve kompakt ve güvenilir yedek gücün anahtar olduğu diğer UPS uygulamaları için bu aküler ideal çözümdür

 • Yeniden doldurulabilen, elektrolitin AGM (Emdirilmiş Cam Elyaf) ile sabitlendiği VRLA Aküler (Vana Ayarlı Kurşun Asit)
 • Enerji depolama performansı ve güvenilirliğin mükemmel kombinasyonu
 • Tüm hizmet ömrü boyunca bakım gerektirmez
 • Nominal kapasite 1.2 – 38 Ah
 • 20° C ortam ısısında 5 yıl tasarım ömrü (%80 Deşarj Derinliği C10)
 • UL 94 V-0’a uygun kutu materyali
 • IEC 60896-21/22 ‘ye uygun tasarlanmıştır
 • Kurşun kalsiyum alaşımlı grid plaka
 • %99 Elektroliz rekombinasyonu nedeniyle çok düşük gaz salınımı
 • Düşük dahili deşarj oranı (yaklaşık %3 / ay 20° C)
 • Demiryolu, kara, deniz ve hava taşımacılığı için herhangi bir kısıtlama yoktur. (IATA, DGR, madde A67)
 • Tamamen geri dönüştürülebilir
Kodu : Powerfit S312/3.2S
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (20hr) : 12V 3,2 Ah Akü
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (20hr) : 12 Volt 3,2 Amper Akü
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (10hr) : 3,20 Ah
Döngü (Cycle) – Şarj – Deşarj : 400
Boyutlar (Uzunluk*Genişlik*Yükseklik) mm : 67 * 134 * 67
Ağırlık (KG) : 1,35
Teknoloji : Network AGM Akü
Menşei : Portekiz
Fiyat : 20,00 € + KDV (Stok durumu ve indirim talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.)

SONNENSCHEIN:

VRLA akü tüketicileri arasında sağlam itibara ve teknik imaja sahip olan dünya çapında bilenen bir marka. İlk olarak, 1957 yılında geliştirilen marka uzun ömürlüğü bu ürün hattının temel özelliklerinden biridir. Çeşitli aralıklarla piyasaya sunulan 20 yıla aşkın tasarım ömrüne sahip Sonnenschein markası 40 milyondan fazla akü üretmektedir. Deneyim, sağlamlık ve güvenilirlik en büyük avantajlardan biridir. Almanya’da üretilen Sonnenschein, yenilikçi dryfit® teknolojisi ile Jel akünün mucidi olarak bilinmektedir.

EXIDE CLASSIC:

Classic markası sıvı elektrolit ile geleneksel havalandırmalı kurşun asit teknolojisini sunar. Planté (GroE) ürün serisi 100 yılı aşkın saha performansı geçmişine sahiptir. Düz plaka ve Tubular ürün serileri, 60 yılı aşan kanıtlanmış bir performansa sahiptir. Classic markası ise çok çeşitli uygulamalar için oldukça güvenilirdir. İyi bilinen bu marka piyasada saygın bir itibara ve uzun yıllara dayanan güvenirliğe sahiptir.

EXIDE MARATHON:

1996 yılında tanıtılan Marathon markası, performans ve kalite hususunda oldukça ün kazanmıştır. Uzun tasarım ömrüne sahip valf ayarlı AGM tipi akülerde kullanılır. Bu ürün serisi, tüm dünyada güçlü bir şekilde büyümeye devam eden bir pazar olan uzun süreli yedek güç ihtiyaçları için faaliyet göstermektedir.

EXIDE SPRINTER:

1996 yılında tanıtılan Sprinter markası, yüksek performans ve olağanüstü güç yoğunluğu sunar. UPS için, valf ayarlı AGM tek bloklar oldukça önemli bir kaynaktır. Sprinter serisi, kısa süreli yedekleme süreleri için üst düzey yüksek hız performansı sunar. Marka dünya çapında kabul görmüştür ve ürün hattı sürekli müşteri taleplerini karşılamak için giderek genişlemektedir.

EXIDE POWERFIT:

GNB’nin Powerfit S300 aküleri, performans ve güvenlik konusundaki en yüksek standartları karşılamak üzere tasarlanmış ve VdS sertifikası ile kanıtlanmış, genel amaçlara hizmet eden akülerdir. Güvenlik ve alarm sistemleri, acil aydınlatma, sinyalizasyon, kompakt ve güvenilir yedek gücün anahtar olduğu diğer UPS uygulamaları için bu aküler ideal çözümdür.

Exide Technologies, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük kurşun asit akü üreticilerinden biridir. Exide Technologies, depolanmış elektrik enerjisi çözümlerinin kapsamlı ve özelleştirilmiş bir serisini sunar. Yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesinde 120 yılı aşkın deneyimiyle Exide Technologies, OEM (Orijinal Malzeme Üreticisi)’lerin saygın bir ortağıdır ve endüstriyel veya otomotiv uygulamaları için yedek parça pazarına da hizmet vermektedir.

GNB Industrial Power Exide Technologies’in bir departmanı olan GNB Industrial Power, telekomünikasyon sistemleri, demiryolu uygulamaları, madencilik, fotovoltaik (güneş enerjisi), kesintisiz güç kaynağı (UPS), elektrik enerjisi üretimi ve dağıtımı, forklift çözümleri için geniş çaplı hizmet ve ürün depolama hizmeti sunar.

Exide Technologies daha iyi bir çevreye olan bağlılığından gurur duymaktadır. Kurşun asitli akülerin üretimi, dağıtımı ve geri dönüşümüne entegre bir yaklaşım, tüm ürünlerimiz için güvenli ve sorumlu bir yaşam döngüsü sağlamak için geliştirilmiştir.