kesintisiz enerji gerektiren,

güvenlik sistemlerinde..

kesintisiz güç gerektiren

acil aydınlatmalar için...

güvenililir enerji gerektiren,

yatlarda..

ağır iş şartlarında,

gemilerde..

Türkiye'nin "1" numaralı

akü tedarikçisi BAS AKÜ.

sürekli şarj gerektiren

elektrik santralleri için...

GNB Teknoloji
Exide Sprinter FT AGM Akü Serisi Özellikleri:
  • AGM teknolojisi
  • IEC 60896-21/-22’ye uygun tasarlanmıştır
  • Geliştirilmiş korozyon direnci için tasarlanmış yüksek kaliteli kurşun kalsiyum alaşımlı kalın çelik plaka levhaları
  • Elektroliz rekombinasyonu nedeniyle çok düşük gaz salınımı (%99 verim)
  • Tasarım ömrü: 10-12 Yıl – EUROBAT 2015 sınıflandırmasına göre
  • Onay Sertifikası: UL (Underwriter Laboratuvarı)
  • Standart ve alev geciktirici kutu versiyonu mevcuttur (UL94-V0)
  • Merkezi gaz tahliyesi özelliği mevcut
  • Demiryolu, kara, deniz ve hava taşımacılığı için herhangi bir kısıtlama yoktur. (IATA, DGR, madde A67)
  • Avrupa’da ISO 9001 sertifikalı üretim tesislerimizde üretilmiştir

» Premium kalite Bakım gerektirmeyen, Operasyonel Güvenilirlik «

GNB Teknoloji

EXIDE Sprinter FT AGM Akü Serisi (Front Terminal)

»  Her ihtiyaç için güvenilir yedekleme gücü «

Exide Sprinter XP aküler, yüksek yedekleme süreleri için inanılmaz derecede yüksek güç yoğunluğu ve etkileyici güvenilirlikleri ile tanınırlar. Sprinter XP-FT, kurulum ve bakımı büyük ölçüde kolaylaştıran pratik front terminal erişimi ile birlikte gelir.
Kanıtlanmış Sprinter XP teknolojisi, GNB’nin VRLA teknolojisindeki kapsamlı deneyimini ve dünya çapındaki liderliğini onaylar niteliktedir.

EXIDE Sprinter

1996 yılında tanıtılan Sprinter markası, yüksek performans ve olağanüstü güç yoğunluğu sunar. UPS VRLA AGM tek bloklar için oldukça önemli bir kaynaktır. Sprinter serisi, kısa süreli yedekleme süreleri için üst düzey yüksek hız performansı sunar. Marka dünya çapında kabul görmüştür ve ürün hattı sürekli müşteri taleplerini karşılamak için giderek genişlemektedir.

» KULLANIM ALANLARI «

               

» ÖZELLİKLER «

                     

Tip Ürün Kodu Nom. voltaj
V
Güç
10 dk
1.60 Vpc 20°C
W/block
Nominal kapasite C10 1.80 Vpc 20°C
Ah
Uzunluk (l)
mak. mm
Genişlik
mak. mm
Yükseklik (h1)
mak. mm
Ağırlık
yaklaşık kg
İç Direnç
mOhm
Kısa Devre Akımı
A
Kutup Başı
XP12V4400FT NAPF124400HP0FA 12 4380 155 559 125 283 54.3 4.0 3160 F-M6-90°
XP12V5300FT NAPF125300HP0FA 12 5300 186 559 125 318 62.0 3.2 3892 F-M6-90°

SONNENSCHEIN:

VRLA akü tüketicileri arasında sağlam itibara ve teknik imaja sahip olan dünya çapında bilenen bir marka. İlk olarak, 1957 yılında geliştirilen marka uzun ömürlüğü bu ürün hattının temel özelliklerinden biridir. Çeşitli aralıklarla piyasaya sunulan 20 yıla aşkın tasarım ömrüne sahip Sonnenschein markası 40 milyondan fazla akü üretmektedir. Deneyim, sağlamlık ve güvenilirlik en büyük avantajlardan biridir. Almanya’da üretilen Sonnenschein, yenilikçi dryfit® teknolojisi ile Jel akünün mucidi olarak bilinmektedir.

EXIDE CLASSIC:

Classic markası sıvı elektrolit ile geleneksel havalandırmalı kurşun asit teknolojisini sunar. Planté (GroE) ürün serisi 100 yılı aşkın saha performansı geçmişine sahiptir. Düz plaka ve Tubular ürün serileri, 60 yılı aşan kanıtlanmış bir performansa sahiptir. Classic markası ise çok çeşitli uygulamalar için oldukça güvenilirdir. İyi bilinen bu marka piyasada saygın bir itibara ve uzun yıllara dayanan güvenirliğe sahiptir.

EXIDE MARATHON:

1996 yılında tanıtılan Marathon markası, performans ve kalite hususunda oldukça ün kazanmıştır. Uzun tasarım ömrüne sahip valf ayarlı AGM tipi akülerde kullanılır. Bu ürün serisi, tüm dünyada güçlü bir şekilde büyümeye devam eden bir pazar olan uzun süreli yedek güç ihtiyaçları için faaliyet göstermektedir.

EXIDE SPRINTER:

1996 yılında tanıtılan Sprinter markası, yüksek performans ve olağanüstü güç yoğunluğu sunar. UPS için, valf ayarlı AGM tek bloklar oldukça önemli bir kaynaktır. Sprinter serisi, kısa süreli yedekleme süreleri için üst düzey yüksek hız performansı sunar. Marka dünya çapında kabul görmüştür ve ürün hattı sürekli müşteri taleplerini karşılamak için giderek genişlemektedir.

EXIDE POWERFIT:

GNB’nin Powerfit S300 aküleri, performans ve güvenlik konusundaki en yüksek standartları karşılamak üzere tasarlanmış ve VdS sertifikası ile kanıtlanmış, genel amaçlara hizmet eden akülerdir. Güvenlik ve alarm sistemleri, acil aydınlatma, sinyalizasyon, kompakt ve güvenilir yedek gücün anahtar olduğu diğer UPS uygulamaları için bu aküler ideal çözümdür.

Exide Technologies, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük kurşun asit akü üreticilerinden biridir. Exide Technologies, depolanmış elektrik enerjisi çözümlerinin kapsamlı ve özelleştirilmiş bir serisini sunar. Yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesinde 120 yılı aşkın deneyimiyle Exide Technologies, OEM (Orijinal Malzeme Üreticisi)’lerin saygın bir ortağıdır ve endüstriyel veya otomotiv uygulamaları için yedek parça pazarına da hizmet vermektedir.

GNB Industrial Power Exide Technologies’in bir departmanı olan GNB Industrial Power, telekomünikasyon sistemleri, demiryolu uygulamaları, madencilik, fotovoltaik (güneş enerjisi), kesintisiz güç kaynağı (UPS), elektrik enerjisi üretimi ve dağıtımı, forklift çözümleri için geniş çaplı hizmet ve ürün depolama hizmeti sunar.

Exide Technologies daha iyi bir çevreye olan bağlılığından gurur duymaktadır. Kurşun asitli akülerin üretimi, dağıtımı ve geri dönüşümüne entegre bir yaklaşım, tüm ürünlerimiz için güvenli ve sorumlu bir yaşam döngüsü sağlamak için geliştirilmiştir.