SONNENSCHEIN – A500 Jel Akü Serisi

Sonnenschein A512/65 G6 12 Volt 65 Amper Jel Akü – 12V 65 Ah Jel Akü

GNB – Exide  – Sonnenschein A500 jel serisinin aküleri, birçok farklı uygulama için yüksek kapasite sunar. Bu seri, dünya çapında birçok tesiste 20 yılı aşkın bir süredir başarıyla kullanılmaktadır. A500 akülerin başarısı, her türlü güç gereksinimine bir çözüm sağlamak için geniş bir ürün yelpazesinde bulunan üstün Dryfit Jel teknolojisinden gelmektedir.

VRLA akü tüketicileri arasında sağlam itibara ve teknik imaja sahip olan dünya çapında bilenen bir marka. İlk olarak, 1957 yılında geliştirilen marka uzun ömürlüğü bu ürün hattının temel özelliklerinden biridir. Çeşitli aralıklarla piyasaya sunulan 20 yıla aşkın tasarım ömrüne sahip Sonnenschein markası 40 milyondan fazla akü üretmektedir. Deneyim, sağlamlık ve güvenilirlik en büyük avantajlardan biridir. Almanya’da üretilen Sonnenschein, yenilikçi dryfit® teknolojisi ile Jel akünün mucidi olarak bilinmektedir.

 •  Nominal kapasite 1.20 – 200 Ah C20
 •  Uzun ömürle birlikte yüksek enerji depolama kapasitesi
 •  Yükseltilmiş enerji yoğunluğu için tasarlanmış yüksek kaliteli kurşun kalsiyum alaşımlı kalın çelik plaka levhaları
 •  Elektroliz rekombinasyonu nedeniyle çok düşük gaz salınımı
 •  EUROBAT 2015 sınıflandırmasına göre: “10-12 yıl ömür beklentisi.”
 •  D ahili deşarj oranı çok düşük olması nedeniyle şarj olmadan 20°C’de 2 yıla kadar raf ömrü.
 •  Üstün şarj/deşarj döngü performansı
 •  IEC 60896-21/-22’ye uygun olarak hazırlanmıştır
 •  UL Sertifikası (Underwriter Labaratuvarı tarafından onaylı.)
 •  Demiryolu, kara, deniz ve hava taşımacılığı için herhangi bir kısıtlama yoktur. (IATA, DGR, madde A67)
 •  Avrupa’da ISO 9001 sertifikalı üretim tesislerimizde üretilmiştir
Kodu : Sonnenschein A512/65 G6
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (20hr) : 12V 65 Ah Jel Akü
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (20hr) : 12 Volt 65 Amper Jel Akü
Yaklaşık maks. Akım (A) : 400 A
Döngü (Cycle) – Şarj – Deşarj : 600
Boyutlar (Uzunluk*Genişlik*Yükseklik) mm : 353 * 175 * 190
Ağırlık (KG) : 23,50
Teknoloji : Network Jel Akü
Menşei : Almanya
Fiyat : 277,00 € + KDV (Stok durumu ve indirim talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.)

SONNENSCHEIN:

VRLA akü tüketicileri arasında sağlam itibara ve teknik imaja sahip olan dünya çapında bilenen bir marka. İlk olarak, 1957 yılında geliştirilen marka uzun ömürlüğü bu ürün hattının temel özelliklerinden biridir. Çeşitli aralıklarla piyasaya sunulan 20 yıla aşkın tasarım ömrüne sahip Sonnenschein markası 40 milyondan fazla akü üretmektedir. Deneyim, sağlamlık ve güvenilirlik en büyük avantajlardan biridir. Almanya’da üretilen Sonnenschein, yenilikçi dryfit® teknolojisi ile Jel akünün mucidi olarak bilinmektedir.

EXIDE CLASSIC:

Classic markası sıvı elektrolit ile geleneksel havalandırmalı kurşun asit teknolojisini sunar. Planté (GroE) ürün serisi 100 yılı aşkın saha performansı geçmişine sahiptir. Düz plaka ve Tubular ürün serileri, 60 yılı aşan kanıtlanmış bir performansa sahiptir. Classic markası ise çok çeşitli uygulamalar için oldukça güvenilirdir. İyi bilinen bu marka piyasada saygın bir itibara ve uzun yıllara dayanan güvenirliğe sahiptir.

EXIDE MARATHON:

1996 yılında tanıtılan Marathon markası, performans ve kalite hususunda oldukça ün kazanmıştır. Uzun tasarım ömrüne sahip valf ayarlı AGM tipi akülerde kullanılır. Bu ürün serisi, tüm dünyada güçlü bir şekilde büyümeye devam eden bir pazar olan uzun süreli yedek güç ihtiyaçları için faaliyet göstermektedir.

EXIDE SPRINTER:

1996 yılında tanıtılan Sprinter markası, yüksek performans ve olağanüstü güç yoğunluğu sunar. UPS için, valf ayarlı AGM tek bloklar oldukça önemli bir kaynaktır. Sprinter serisi, kısa süreli yedekleme süreleri için üst düzey yüksek hız performansı sunar. Marka dünya çapında kabul görmüştür ve ürün hattı sürekli müşteri taleplerini karşılamak için giderek genişlemektedir.

EXIDE POWERFIT:

GNB’nin Powerfit S300 aküleri, performans ve güvenlik konusundaki en yüksek standartları karşılamak üzere tasarlanmış ve VdS sertifikası ile kanıtlanmış, genel amaçlara hizmet eden akülerdir. Güvenlik ve alarm sistemleri, acil aydınlatma, sinyalizasyon, kompakt ve güvenilir yedek gücün anahtar olduğu diğer UPS uygulamaları için bu aküler ideal çözümdür.

Exide Technologies, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük kurşun asit akü üreticilerinden biridir. Exide Technologies, depolanmış elektrik enerjisi çözümlerinin kapsamlı ve özelleştirilmiş bir serisini sunar. Yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesinde 120 yılı aşkın deneyimiyle Exide Technologies, OEM (Orijinal Malzeme Üreticisi)’lerin saygın bir ortağıdır ve endüstriyel veya otomotiv uygulamaları için yedek parça pazarına da hizmet vermektedir.

GNB Industrial Power Exide Technologies’in bir departmanı olan GNB Industrial Power, telekomünikasyon sistemleri, demiryolu uygulamaları, madencilik, fotovoltaik (güneş enerjisi), kesintisiz güç kaynağı (UPS), elektrik enerjisi üretimi ve dağıtımı, forklift çözümleri için geniş çaplı hizmet ve ürün depolama hizmeti sunar.

Exide Technologies daha iyi bir çevreye olan bağlılığından gurur duymaktadır. Kurşun asitli akülerin üretimi, dağıtımı ve geri dönüşümüne entegre bir yaklaşım, tüm ürünlerimiz için güvenli ve sorumlu bir yaşam döngüsü sağlamak için geliştirilmiştir.