güvenililir enerji gerektiren,

yatlarda..

Türkiye'nin "1" numaralı

akü tedarikçisi BAS AKÜ.

kesintisiz güç gerektiren

telekomunikasyon sistemleri için...

ağır iş şartlarında,

gemilerde..

kesintisiz güç gerektiren

güneş enerji sistemleri için...

sürekli şarj gerektiren

termik santraller için...

sürekli şarj gerektiren

yenilenebilirenerji sistemleri için...

ağır iş şartlarında,

trenlerde.

GNB – EXIDE
Sonnenschein PowerCycle Jel Akü Serisi Avantajları:
  •  Yüksek sıcaklıklarda daha uzun ömür için gelişmiş grid tasarımı: standby’da (bekleme) 40°C’de 5 yıla kadar (20° C’de 20 yıl)
  • Hızlı şarj – yüksek kullanılabilirlik
  • Olağanüstü döngü performansı: %60 deşarj derinliğinde 1.600 döngü (C10, 20°C)
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı: -40°C ila +55°C
  • Kısmi Şarj Halinde (PSOC)* ve zorlu çalışma koşullarında mükemmel performans
  • Dayanıklı Polipropilen kutu
  • Kulplu ön terminal tasarımı – Kolay kurulum ve bakım
  • Düşük enerji tüketimi
  • Bakım gerektirmeyen
» Dryfit Jel Teknolojisi «

GNB – EXIDE

SONNENSCHEIN POWER CYCLE JEL AKÜ SERİSİ

” – 40°C  + 55°C Geniş İşletim Isısı Aralığı ” » Dryfit® Jel teknolojisinin üstünlüğünü kanıtlayan son gelişme «

GNB – Exide  – Sonnenschein PowerCycle Jel Akü Serisi, özellikle güç kaynağı istikrarsızlığının akü yedeklemesini zorunlu kıldığı, sıcak iklime sahip ülkelerde ideal bir seçimdir. Önde gelen dryfit® Jel teknolojisinin son gelişmesi olan bu yeni akü, kullananların akü değişimi, saha ziyaretleri, elektrik ve dizel maliyet gibi giderlerini azaltmalarını sağlayacak.

» Dryfit Jel Teknolojisi «
Özellikler:

                     

Sonnenschein PowerCycle Jel Akü Kullanım Alanı:

                               

PDF Tip Ürün Kodu Nom. voltaj
V
Kapasite C100
1.80 Vpc
20°C
Ah
Nominal kapasite
C10
1.80 Vpc 20°C Ah
Uzunluk mak.
mm
Genişlik mak.
mm
Yükseklik mak.
mm
Ağırlık yaklaşık.
kg
İç Direnç
mOhm
Kısa Devre Akımı
A
Kutup Başı
PC12/180 FT PC12/180 FT NGPC120180HS0MA 12 180 165 568 128 320 58.4 5.10 2432 M-M8-45°

SONNENSCHEIN:

VRLA akü tüketicileri arasında sağlam itibara ve teknik imaja sahip olan dünya çapında bilenen bir marka. İlk olarak, 1957 yılında geliştirilen marka uzun ömürlüğü bu ürün hattının temel özelliklerinden biridir. Çeşitli aralıklarla piyasaya sunulan 20 yıla aşkın tasarım ömrüne sahip Sonnenschein markası 40 milyondan fazla akü üretmektedir. Deneyim, sağlamlık ve güvenilirlik en büyük avantajlardan biridir. Almanya’da üretilen Sonnenschein, yenilikçi dryfit® teknolojisi ile Jel akünün mucidi olarak bilinmektedir.

EXIDE CLASSIC:

Classic markası sıvı elektrolit ile geleneksel havalandırmalı kurşun asit teknolojisini sunar. Planté (GroE) ürün serisi 100 yılı aşkın saha performansı geçmişine sahiptir. Düz plaka ve Tubular ürün serileri, 60 yılı aşan kanıtlanmış bir performansa sahiptir. Classic markası ise çok çeşitli uygulamalar için oldukça güvenilirdir. İyi bilinen bu marka piyasada saygın bir itibara ve uzun yıllara dayanan güvenirliğe sahiptir.

EXIDE MARATHON:

1996 yılında tanıtılan Marathon markası, performans ve kalite hususunda oldukça ün kazanmıştır. Uzun tasarım ömrüne sahip valf ayarlı AGM tipi akülerde kullanılır. Bu ürün serisi, tüm dünyada güçlü bir şekilde büyümeye devam eden bir pazar olan uzun süreli yedek güç ihtiyaçları için faaliyet göstermektedir.

EXIDE SPRINTER:

1996 yılında tanıtılan Sprinter markası, yüksek performans ve olağanüstü güç yoğunluğu sunar. UPS için, valf ayarlı AGM tek bloklar oldukça önemli bir kaynaktır. Sprinter serisi, kısa süreli yedekleme süreleri için üst düzey yüksek hız performansı sunar. Marka dünya çapında kabul görmüştür ve ürün hattı sürekli müşteri taleplerini karşılamak için giderek genişlemektedir.

EXIDE POWERFIT:

GNB’nin Powerfit S300 aküleri, performans ve güvenlik konusundaki en yüksek standartları karşılamak üzere tasarlanmış ve VdS sertifikası ile kanıtlanmış, genel amaçlara hizmet eden akülerdir. Güvenlik ve alarm sistemleri, acil aydınlatma, sinyalizasyon, kompakt ve güvenilir yedek gücün anahtar olduğu diğer UPS uygulamaları için bu aküler ideal çözümdür.

Exide Technologies, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük kurşun asit akü üreticilerinden biridir. Exide Technologies, depolanmış elektrik enerjisi çözümlerinin kapsamlı ve özelleştirilmiş bir serisini sunar. Yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesinde 120 yılı aşkın deneyimiyle Exide Technologies, OEM (Orijinal Malzeme Üreticisi)’lerin saygın bir ortağıdır ve endüstriyel veya otomotiv uygulamaları için yedek parça pazarına da hizmet vermektedir.

GNB Industrial Power Exide Technologies’in bir departmanı olan GNB Industrial Power, telekomünikasyon sistemleri, demiryolu uygulamaları, madencilik, fotovoltaik (güneş enerjisi), kesintisiz güç kaynağı (UPS), elektrik enerjisi üretimi ve dağıtımı, forklift çözümleri için geniş çaplı hizmet ve ürün depolama hizmeti sunar.

Exide Technologies daha iyi bir çevreye olan bağlılığından gurur duymaktadır. Kurşun asitli akülerin üretimi, dağıtımı ve geri dönüşümüne entegre bir yaklaşım, tüm ürünlerimiz için güvenli ve sorumlu bir yaşam döngüsü sağlamak için geliştirilmiştir.