SONNENSCHEIN – A600 SOLAR Jel Akü Serisi

Sonnenschein A602/1130 2 Volt 1126 Amper Jel Akü – 2V 1126 Ah Jel Akü

GNB – EXIDE

Sonnenschein A600 SOLAR  Jel Akü Serisi 3000 +++ Cycle

Yenilenebilir enerji depolama için eşsiz Dryfit jel teknolojisi, Sonnenschein A600 SOLAR Jel Akü, şarj – deşarj döngüsünün gerekli olduğu uygulamalar için özel olarak geliştirilen bir seridir.

Dünya çapında birçok tesiste yıllardır kanıtlanmış sağlam güvenilirliğe ek olarak olağanüstü enerji tasarrufu özelliklerine sahiptir. Bakım gerektirmeyen VRLA Jel akülerin avantajları, patentli Dryfit Jel teknolojisiyle tescillendirilmiştir

 • Nominal kapasite 294 – 3919 Ah C120 (20°C)
 • 20°C’de döngü performansı (IU şarj profili ile): %60 DoD’de – (C10) 20 °C 2400 döngü 20°C’de 3000+ döngüye ulaşmak için, yükseltilmiş performans ve ≥ 48 V sistemlerde IUI şarj profilini öneriyoruz.
 • IEC 61427 and IEC 60896-21/22’ye uygun tasarlanmıştır.
 • Dahili deşarj oranı çok düşük olması nedeniyle şarj olmadan 20°C’de 2 yıla kadar raf ömrü
 • Alternatif alev geciktirici versiyonu da mevcuttur. (V0)
 • Avrupa’da ISO 9001 sertifikalı üretim tesislerimizde üretilmiştir.
 • Demiryolu, kara, deniz ve hava taşımacılığı için herhangi bir kısıtlama yoktur. (IATA, DGR, madde A67)
 • Onay sertifikası: UL (Underwriter Laboratuvarı), DNV GL (Germanischer Loyd)
 • Mükemmel döngü performansı- 3000+ şarj-deşarj döngüsü* (%60 DoD’de – C10)
 • Dryfit Jel – VRLA teknolojisi
 • En düşük enerji tüketimi – maliyet tasarrufu
 • Güçlü tüpçük (boru) plaka tasarımı – uzun tasarım ömrü
 • Derin deşarja karşı dayanıklı
 • Yatay montaj imkanı – kolay kurulum ve bakım
 • Tamamen geri dönüştürülebilir – düşük CO2
Kodu : Sonnenschein A602/1130 SOLAR
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (100hr) : 2V 1126 Ah Jel Akü
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (100hr) : 2 Volt 1126 Amper Jel Akü
Nominal Voltaj Kapasite 25°C (10hr) : 908 Ah
Döngü (Cycle) – Şarj – Deşarj : 3000
Boyutlar (Uzunluk*Genişlik*Yükseklik) mm : 212 * 193 * 648/690
Ağırlık (KG) : 66,00
Teknoloji : Solar Jel Akü
Menşei : Almanya
Fiyat : 810,00 € + KDV (Stok durumu ve indirim talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.)

SONNENSCHEIN:

VRLA akü tüketicileri arasında sağlam itibara ve teknik imaja sahip olan dünya çapında bilenen bir marka. İlk olarak, 1957 yılında geliştirilen marka uzun ömürlüğü bu ürün hattının temel özelliklerinden biridir. Çeşitli aralıklarla piyasaya sunulan 20 yıla aşkın tasarım ömrüne sahip Sonnenschein markası 40 milyondan fazla akü üretmektedir. Deneyim, sağlamlık ve güvenilirlik en büyük avantajlardan biridir. Almanya’da üretilen Sonnenschein, yenilikçi dryfit® teknolojisi ile Jel akünün mucidi olarak bilinmektedir.

EXIDE CLASSIC:

Classic markası sıvı elektrolit ile geleneksel havalandırmalı kurşun asit teknolojisini sunar. Planté (GroE) ürün serisi 100 yılı aşkın saha performansı geçmişine sahiptir. Düz plaka ve Tubular ürün serileri, 60 yılı aşan kanıtlanmış bir performansa sahiptir. Classic markası ise çok çeşitli uygulamalar için oldukça güvenilirdir. İyi bilinen bu marka piyasada saygın bir itibara ve uzun yıllara dayanan güvenirliğe sahiptir.

EXIDE MARATHON:

1996 yılında tanıtılan Marathon markası, performans ve kalite hususunda oldukça ün kazanmıştır. Uzun tasarım ömrüne sahip valf ayarlı AGM tipi akülerde kullanılır. Bu ürün serisi, tüm dünyada güçlü bir şekilde büyümeye devam eden bir pazar olan uzun süreli yedek güç ihtiyaçları için faaliyet göstermektedir.

EXIDE SPRINTER:

1996 yılında tanıtılan Sprinter markası, yüksek performans ve olağanüstü güç yoğunluğu sunar. UPS için, valf ayarlı AGM tek bloklar oldukça önemli bir kaynaktır. Sprinter serisi, kısa süreli yedekleme süreleri için üst düzey yüksek hız performansı sunar. Marka dünya çapında kabul görmüştür ve ürün hattı sürekli müşteri taleplerini karşılamak için giderek genişlemektedir.

EXIDE POWERFIT:

GNB’nin Powerfit S300 aküleri, performans ve güvenlik konusundaki en yüksek standartları karşılamak üzere tasarlanmış ve VdS sertifikası ile kanıtlanmış, genel amaçlara hizmet eden akülerdir. Güvenlik ve alarm sistemleri, acil aydınlatma, sinyalizasyon, kompakt ve güvenilir yedek gücün anahtar olduğu diğer UPS uygulamaları için bu aküler ideal çözümdür.

Exide Technologies, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük kurşun asit akü üreticilerinden biridir. Exide Technologies, depolanmış elektrik enerjisi çözümlerinin kapsamlı ve özelleştirilmiş bir serisini sunar. Yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesinde 120 yılı aşkın deneyimiyle Exide Technologies, OEM (Orijinal Malzeme Üreticisi)’lerin saygın bir ortağıdır ve endüstriyel veya otomotiv uygulamaları için yedek parça pazarına da hizmet vermektedir.

GNB Industrial Power Exide Technologies’in bir departmanı olan GNB Industrial Power, telekomünikasyon sistemleri, demiryolu uygulamaları, madencilik, fotovoltaik (güneş enerjisi), kesintisiz güç kaynağı (UPS), elektrik enerjisi üretimi ve dağıtımı, forklift çözümleri için geniş çaplı hizmet ve ürün depolama hizmeti sunar.

Exide Technologies daha iyi bir çevreye olan bağlılığından gurur duymaktadır. Kurşun asitli akülerin üretimi, dağıtımı ve geri dönüşümüne entegre bir yaklaşım, tüm ürünlerimiz için güvenli ve sorumlu bir yaşam döngüsü sağlamak için geliştirilmiştir.