güvenililir enerji gerektiren,

yatlarda..

Türkiye'nin "1" numaralı

akü tedarikçisi BAS AKÜ.

kesintisiz güç gerektiren

telekomunikasyon sistemleri için...

ağır iş şartlarında,

gemilerde..

kesintisiz güç gerektiren

güneş enerji sistemleri için...

sürekli şarj gerektiren

termik santraller için...

sürekli şarj gerektiren

yenilenebilirenerji sistemleri için...

ağır iş şartlarında,

trenlerde.

GNB – EXIDE

Sonnenschein A400 FT  Jel Akü Serisi Avantajları:

  • Dryfit Jel – VRLA teknoloji
  • Düşük enerji tüketimi – maliyet tasarrufu
  • Sağlam dizayn – zorlu koşullarda dahi esnek
  • Derin deşarja dayanıklı– daha uzun dönem enerji dağıtımı
  • Düşük dahili deşarj – yüksek kullanabilirlik
  • Front terminal tasarım – 23 kabin için kolay giriş
  • Tamamen geri dönüşümlü – düşük CO2
» Dryfit Jel Teknolojisi «

GNB – EXIDE

SONNENSCHEIN A400 FT JEL AKÜ SERİSİ

” Modüler Performans Adaptasyonu için Dryfit Jel Akü serisi ” 

GNB – Exide  – Sonnenschein A400 FT serisi jel aküler, dünya çapında kanıtlanmış ve başarılı Dryfit Jel teknoloji sayesinde üstün döngüsel performans ve olağanüstü güvenilirlik sunan birinci sınıf bir aküdür. Akünün önündeki terminallerin konumu, kabin kasasına veya standart röle raf tablasına yerleştirildiğinde ürünün kurulumunu ve bakımını büyük ölçüde kolaylaştırır.

» KULLANIM ALANLARI «

                                   

» ÖZELLİKLER «

                           

» Dryfit Jel Teknolojisi «

SONNENSCHEIN A400 FT JEL AKÜ SERİSİ
PDF KOD PARÇA NUMARASI VOLTAJ (V) KAPASİTE (AH) UZUNLUK (mm) GENİŞLİK (mm) YÜKSEKLİK (mm) AĞIRLIK (Kg) İÇ DİRENÇ KISA DEVRE KUTUP BAŞI
Sonnenchein-A412_120-FT-1.pdf A412/120FT NGA4120120HS0MA 12 120  548 115 275 40.0 7.00 17.25 M-M8-45
Sonnenchein-A412_170-FT-1.pdf A412/170 FT NGA4120170HS0MA 12 165  548 128 320 58.4 5.10 2432 M-M8-45

SONNENSCHEIN:

VRLA akü tüketicileri arasında sağlam itibara ve teknik imaja sahip olan dünya çapında bilenen bir marka. İlk olarak, 1957 yılında geliştirilen marka uzun ömürlüğü bu ürün hattının temel özelliklerinden biridir. Çeşitli aralıklarla piyasaya sunulan 20 yıla aşkın tasarım ömrüne sahip Sonnenschein markası 40 milyondan fazla akü üretmektedir. Deneyim, sağlamlık ve güvenilirlik en büyük avantajlardan biridir. Almanya’da üretilen Sonnenschein, yenilikçi dryfit® teknolojisi ile Jel akünün mucidi olarak bilinmektedir.

EXIDE CLASSIC:

Classic markası sıvı elektrolit ile geleneksel havalandırmalı kurşun asit teknolojisini sunar. Planté (GroE) ürün serisi 100 yılı aşkın saha performansı geçmişine sahiptir. Düz plaka ve Tubular ürün serileri, 60 yılı aşan kanıtlanmış bir performansa sahiptir. Classic markası ise çok çeşitli uygulamalar için oldukça güvenilirdir. İyi bilinen bu marka piyasada saygın bir itibara ve uzun yıllara dayanan güvenirliğe sahiptir.

EXIDE MARATHON:

1996 yılında tanıtılan Marathon markası, performans ve kalite hususunda oldukça ün kazanmıştır. Uzun tasarım ömrüne sahip valf ayarlı AGM tipi akülerde kullanılır. Bu ürün serisi, tüm dünyada güçlü bir şekilde büyümeye devam eden bir pazar olan uzun süreli yedek güç ihtiyaçları için faaliyet göstermektedir.

EXIDE SPRINTER:

1996 yılında tanıtılan Sprinter markası, yüksek performans ve olağanüstü güç yoğunluğu sunar. UPS için, valf ayarlı AGM tek bloklar oldukça önemli bir kaynaktır. Sprinter serisi, kısa süreli yedekleme süreleri için üst düzey yüksek hız performansı sunar. Marka dünya çapında kabul görmüştür ve ürün hattı sürekli müşteri taleplerini karşılamak için giderek genişlemektedir.

EXIDE POWERFIT:

GNB’nin Powerfit S300 aküleri, performans ve güvenlik konusundaki en yüksek standartları karşılamak üzere tasarlanmış ve VdS sertifikası ile kanıtlanmış, genel amaçlara hizmet eden akülerdir. Güvenlik ve alarm sistemleri, acil aydınlatma, sinyalizasyon, kompakt ve güvenilir yedek gücün anahtar olduğu diğer UPS uygulamaları için bu aküler ideal çözümdür.

Exide Technologies, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük kurşun asit akü üreticilerinden biridir. Exide Technologies, depolanmış elektrik enerjisi çözümlerinin kapsamlı ve özelleştirilmiş bir serisini sunar. Yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesinde 120 yılı aşkın deneyimiyle Exide Technologies, OEM (Orijinal Malzeme Üreticisi)’lerin saygın bir ortağıdır ve endüstriyel veya otomotiv uygulamaları için yedek parça pazarına da hizmet vermektedir.

GNB Industrial Power Exide Technologies’in bir departmanı olan GNB Industrial Power, telekomünikasyon sistemleri, demiryolu uygulamaları, madencilik, fotovoltaik (güneş enerjisi), kesintisiz güç kaynağı (UPS), elektrik enerjisi üretimi ve dağıtımı, forklift çözümleri için geniş çaplı hizmet ve ürün depolama hizmeti sunar.

Exide Technologies daha iyi bir çevreye olan bağlılığından gurur duymaktadır. Kurşun asitli akülerin üretimi, dağıtımı ve geri dönüşümüne entegre bir yaklaşım, tüm ürünlerimiz için güvenli ve sorumlu bir yaşam döngüsü sağlamak için geliştirilmiştir.